-10%

10 125 ₴
9 112 ₴
• Монтаж: Підлоговий
• Форма: Заокруглений квадрат
• Колір: Білий, глянцевий
• Матеріал виробу: Санфаянс (кераміка)
• Матеріал сидіння: Дюропласт
• Бачок: Є
• Кришка з мікроліфтом (Slow-closing): Так
• Безобідковий: Так
• Воронкоподібний змив: Так
• Випуск: Горизонтальний
• Підвід води: Нижній універсальний
• Режим змиву: 3/4,5 л
• Комплектація: Чаша унітазу, бачок, сидіння, зливний механізм
• Матеріал упаковки: Картон
• Розміри (Д×Ш×В): 620 × 355 × 790 мм
• Гарантія: 120 місяців
• Країна виробник / реєстрації бренду: Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Конструкція чаші | Воронкоподібна |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Підвід води в бачок | Знизу |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Безобідковий | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 790 мм |
| Комплектація | |
| Унітаз | Так |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Мікроліфт | Так |
| Функція біде | Ні |