-13%


6 363 ₴
5 531 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Sirius |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 98 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 см |
| Висота | 65 см |