




11 070 ₴
GROHE StarLigtht® - блиск, який збережеться на довгі роки.
Завдяки спеціальному запатентованому покриттю Grohe, сантехніка зберігає діамантовий блиск протягом тривалого терміну експлуатації, створюючи ефект нової речі.
Навіть по закінченні декількох десятків років змішувачі GROHE гарантовано будуть виглядати, як в день покупки.
Інноваційне покриття технології GROHE StarLigtht® володіє не тільки підвищеною твердістю, але і зносостійкість, тим самим захищаючи змішувач від подряпин і іншого роду пошкоджень.
При створенні покриття застосовується технологія хімічного осаджування з газової фази. У порівнянні з хромуванням, дане покриття в 5 разів твердіше і в 100 разів стійкіше до подряпин.
GROHE SilkMove® - сантехніка для тих, хто цінує досконалість в кожній деталі.
Відмінною рисою даної моделі є м'якість і плавність роботи важеля змішувача.
Фірма GROHE практикує сучасний підхід до виготовлення сантехнічного обладнання. Компанія володіє власною виробничою базою картриджів високої якості. У конструкцію картриджа входять диски, виготовлені зі спеціального керамічного сплаву.
Цей сплав надміцний, має підвищену твердість і стійкий до окислення, тому він знаходить застосування навіть в аерокосмічній та машинобудівній галузі. Поверхня дисків оброблена спеціальним розчином Teflon®, який забезпечує завжди м'яку роботу важеля змішувача.
Відповідність всім виробничим стандартам і ретельний контроль якості дозволяють виготовляти сантехніку з терміном служби не менше 20 років.
Високий виливши для комфортного наповнення великих ємностей
Поворотний вилив
Зручність використання на вищому рівні завдяки плавному руху поворотних ізлівов.
Grohe QiuckFix - простота і легкість установки
Завдяки унікальній технології Grohe QuickFix® установка змішувачів виконується максимально швидко і без особливих зусиль. У порівнянні зі звичайним сантехнічним обладнанням, швидкість установки скорочується майже в два рази. Мета Grohe - зробити монтаж максимально простим і легким. Особливість конструкції полягає в використанні меншої кількості кріпильних елементів, наявності вбудованого центрувальними приладу і гайки швидкої закрутки.
Регулювання радіуса повороту виливу
Завдяки можливості налаштування повороту виливу змішувача на 0 °, 150 ° і 360 °, ви зможете розташувати його в будь-якому зручному для вас положенні, тим самим повністю задовольнивши свої потреби. Функція дає вам повну свободу у використанні пристрою, ви можете комфортно використовувати дві раковини або встановити конкретне положення виливу.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Підключення до фільтра | Ні |
| Виробник | Grohe |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 210 мм |
| Висота виливу | 332 мм |
| Висота | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до фільтра | Ні |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |