




13 986 ₴
Вам подобається точність у всьому, що стосується приготування їжі? Ідеально нарізані овочі, охолоджене до ідеальної температури вино, ідеально приготоване м'ясо ... Якщо це так, то суворі лінії кухонних змішувачів Essence точно співпадуть з Вашим смаком: дизайнерське рішення цієї колекції з циліндричними формами в стилі Cosmopolitan задовольнить навіть самого вимогливого професійного кухаря.
Кухонні змішувачі Essence випускаються в модифікаціях з висувним аератором і без нього, а також в двох варіантах зносостійкого покриття: глянсове хромоване GROHE StarLight® і нержавіюча сталь SuperSteel. Важіль з тонким руків'ям забезпечує легке і зручне управління напором і температурою води завдяки технології GROHE SilkMove®. Модифікація з технологією GROHE EcoJoy ™ дозволяє без зайвих зусиль домагатися значної економії води.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Висувний вилив | Ні |
| Виробник | Grohe |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Висота виливу | 250 мм |
| Висота | 300 мм |