



11 989 ₴
Аератори з технологією Air Power від Hansgrohe змішує воду з повітрям для того, щоб струмінь стала легшою і м'якою. Завдяки цій технології можна істотно скоротити витрату води без втрати ефективності і подарувати більше приємних відчуттів.
ComfortZone - це результат роботи багатьох фахівців і інженерів, які створили виключно правильні форми, продумані розміри і кути конструкцій змішувачів і душів Hansgrohe. Комфорт, безпека і ефективність - це основи всіх виробів ComfortZone.
Завдяки особливій функції QuickClean ви миттєво видаліть залишки вапняного нальоту або забруднення з поверхні змішувачів і душів без особливих зусиль і без застосування хімічних засобів для чищення. Оцініть зручність і ефективність QuickClean в ваших змішувачах і душах.
Одним клацанням змінити тип струменя і отримати ще більше задоволення від прийняття душу: це філософія комфортного управління, яку таїть в собі кнопка Select. Компанія Hansgrohe - одна з перших в галузі - привнесла в світ ванних кімнат управління натисканням кнопки.>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Висувний вилив | Ні |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 208 мм |
| Висота виливу | 288 мм |
| Висота | 339 мм |