

6 494 ₴
Пенал навісний Буль-Буль Long Step Comfort
Розмір: 1560х400х300 мм
Колір білий
Корпус пенала виготовлений з вологостійких панелей ДСП з покриттям меламіну, а край корпусних деталей захищений ПВХ кромкою. Фасад виконаний з плити МДФ, яка покрита вініловою плівкою стійкою до cтіранію. Дана модель оснащена однією орними дверцями, яка встановлена на петлі "Linken system" з доводчиками. Усередині пенала знаходиться 4 полки на яких з легкістю можна розмістити все необхідне приладдя для ванної.
Виріб призначений для використання у ванній кімнаті і виготовлено з якісних вологостійких матеріалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fancy Marble |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип меблів | пенал |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма пенала | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1560 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |