
8 460 ₴
Пенал Fancy Marble Borneo
40 х 30 х 165 см
реверсивний 2-х дверний, всередині кожної секції по 2 полки
Корпус меблів виготовляється з вологостійких панелей ДСП з покриттям меламіну. Чи не виділяє шкідливих випарів у повітря, добре витримує вплив побутових хімічних засобів. Краї корпусних деталей захищені ПВХ кромкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fancy Marble |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип меблів | пенал |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма пенала | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1650 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |