


12 382 ₴
Серія LAUFEN PRO була створена швейцарським дизайнером Петером Вірц. Дуже делікатно він сприяв систематичній, промислово-оптимізованій еволюції концепції LAUFEN PRO: завдяки тонкому силуету та чітким контурам високого обідка, раковина має легкий і елегантний зовнішній вигляд. Глибока чаша раковини робить її також функціонально привабливою. Поєднання елегантності і функціональності. PRO - професійний (professional), B - простий (Basic). Характерні риси серії LAUFEN PRO B - елегантна форма раковини і високий ободок. Раковина доступна у самих різних розмірах та стилях.
Переваги та особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laufen |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Кількість отворів під змішувач | Без отворів |
| Отвір під перелив | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 140 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Ні |
| Напівп'єдестал | Ні |
| Сіфон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| П’єдестал | Ні |
| Полуп’ядестал | Ні |