


27 049 ₴
ComfortZone - це результат роботи багатьох фахівців і інженерів, які створили виключно правильні форми, продумані розміри і кути конструкцій змішувачів і душів Hansgrohe. Комфорт, безпека і ефективність - це основи всіх виробів ComfortZone.
Одним клацанням змінити тип струменя і отримати ще більше задоволення від прийняття душу: це філософія комфортного управління, яку таїть в собі кнопка Select. Компанія Hansgrohe - одна з перших в галузі - привнесла в світ ванних кімнат управління натисканням кнопки.
Колекція змішувачів Metris Select характерізуетсяся геометричностью форм і ставить на чільне місце простоту форм. Ясний дизайн дозволяє сконцентрувати увагу на головному - довговічності, знаменитому німецькому якості, новітніх технологіях. Пропозиція продукції найвищої якості є основною складовою політики Hansgrohe. Тому компанія надає споживачам п'ятирічну гарантію виробника на всі продукти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Висувний вилив | Так |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 235 мм |
| Висота виливу | 333 мм |
| Висота | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |