

10 244 ₴
Додатково:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eger |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал піддону | Композит |
| За глибиною | Середній ( від 4 до 15 см) |
| Форма піддону | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 90 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки для піддону | Ні |
| Панель для піддону | Ні |
| Сіфон | Так |