



6 750 ₴
У новій колекції кухонних змішувачів Eurosmart Cosmopolitanстрогіе геометричні лінії, запозичені з сучасної архітектури, поєднуються з долговечними технологічними рішеннями. Вони втілюють собою дивно гармонійну комбінацію сучасної естетики і чудовою ергономіки. Поворотний вилив зручний і простий у використанні - ідеальне доповнення до будь-якої митті.
Перевірені часом технології, в тому числі GROHE SilkMove® для точного і плавного управління і GROHE StarLight® для блиску і зносостійкості хромованого покриття, гарантують функціональність і Бездоганний зовнішній вигляд виробів протягом багатьох років експлуатації. Модифікація кухонного змішувача Eurosmart Cosmopolitan з технологією GROHE EcoJoy ™ дозволяє невимушено економити воду і електроенергію. GROHE EcoJoy ™ обмежує витрату води до 5,8 літрів за хвилину - але по відчуттях потік води залишається набагато більш рясним. І все це - при неперевершені співвідношенні ціни і робочих характеристик.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Колір | Хром |
| Поворотний вилив | Так |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Виробник | Grohe |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 221 мм |
| Висота виливу | 144 мм |
| Висота | 207 мм |