

6 292 ₴
Швейцарський концерн Franke - світовий лідер у виробництві кухонних мийок з нержавіючої сталі, який відомий своєю прихильністю до найвищої якості, бездоганного дизайну, використання найкращих матеріалів і новітніх технологій. Дотримуючись політики інвестицій в інноваційні технології, Franke є також великим виробником і постачальником мийок з фраграніта, кухонних витяжок, кухонної техніки, змішувачів. Мийки унікального дизайну заводу Franke в Швейцарії відзначені спеціальним значком SWISS made.
Franke - це швейцарські стандарти якості в усьому:
першокласні продукти для індивідуального комплектування кухні;
чудову якість, гарантована довговічність;
досконалий дизайн і висока функціональність.
Franke Orion OID 611-62 - сучасна мийка для сучасної кухні з прямими строгими лініями. Глибока чаша і майданчик. Найкраще співвідношення якості, дизайну і зручності.
Franke представляє нове, третє покоління композитних мийок з матеріалу Tectonite®. Franke - єдиний виробник запатентованого матеріалу Franke Tectonite®.
Tectonite® - це унікальна комбінація трьох елементів - SMC зі скловолокна і поліестерних смол, утворює основний матеріал мийки, нове покоління покриття PiMC, яке надає колір мийці, і унікальна текстура, що надає мийці вид натурального граніту. Базою для створення мийок з матеріалу Tectonite®служіт матеріал SMC (Sheet Mould Compound). Для збільшення еластичності і стійкості до пошкоджень, даний матеріал був посилений високоякісного поліестру з частинками скла (PiMC). Мийки з матеріалу Tectonite® виробляють шляхом пресування під тиском 600 тонн і при температурі 160ºC.
Переваги та особливості:
Стійкість до ударів і механічних впливів. Тектонайт підходить для щоденного використання в кухні. Тести підтверджують, що мийка з цього матеріалу навіть на самому краю, витримує удар вагою в 6 кг.
Дуже висока зносостійкість і опірність ультрафіолетових променів завдяки частинкам скла, які використовуються в покритті. Нова технологія виробництва покриття демонструє набагато більшу опірність, ніж інші товари в цьому сегменті.
Витримує температуру до 300 ° C подібно листу духовки, який витримує температуру приблизно до 230 ° C.
Tectonite® не схильний до дії барвників. Навіть після 24-годинного впливу барвника на поверхні мийки не залишається ніяких слідів.
Водовідштовхувальний ефект створюється завдяки практичною структурі, яка захищає від будь-яких барвників. Це структура робить поверхню мийки дуже гігієнічної та легкої в догляді.
Захист від ультрафіолетового випромінювання. Мийка ніколи не втратить свій оригінальний колір.
Дуже легкий і міцний матеріал. Це полегшує транспорт і установку миття.
В комплекті:
Вентиль-ексцентрик 3 1/2 \ "
сифон
Характеристики:
Тип монтажу: врізний
Форма: прямокутна
Конструкція: обертаємося
Кількість чаш: 1
Розміри мийки (ШхГ): 620 х 500 мм
Розміри чаші (ШхГхВ): 350 х 430 х 180 мм
Монтажний виріз: 600 х 480 мм
Мінімальна ширина шафи: 450 мм
Матеріал: тектонайт (композитний матеріал третього покоління)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева з крилом |
| Розташування крила | Обертаєма |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 180 мм |
| Довжина мийки | 620 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Комплектація | |
| Дозатор миючого засобу | Ні |
| Кошик для посуду | Ні |
| Сіфон | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал мийки | Tectonite |